Dowiedz się o nas więcej

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane wyłącznie z najwyższej jakości stali szlachetnych, które posiadają atest dla kontaktu z żywnością, co w praktyce oznacza, że z tego samego materiału są produkowane najwyższej jakości garnki najbardziej uznanych producentów.

Naszym celem jest dotarcie do Klientów bardzo wymagających, którzy mają świadomość czym jest zdrowe i ekologiczne grillowanie, dla których ważne jest zdrowie, zarówno własne jak i najbliższych.

Produkujemy najwyższej jakości grille ogrodowe, wolnostojące ze stali szlachetnej w klasie 0H18N9, nasze najlepiej sprzedające się produkty to “Grill na Trójnogu” oraz “Żuraw”. W naszej ofercie znajdą Państwo także ruszty okrągłe oraz ruszty prostokątne do grilli murowanych, wykonane na wymiar. W ofercie mamy również wszystkie potrzebne akcesoria ze stali kwasoodpornej jak np. kołowrotki, linki, kausze, zaciski, podkładki, śruby kołpakowe, łańcuchy, uchwyty czy rolki. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji oraz poznania produktów w ofercie. Oczywiście realizujemy także produkty na Państwa indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Prekursorzy na rynku

Jesteśmy prekursorami na rynku produkcji grilli oraz akcesoriów związanych z grillowanie wykonanych z stali szlachetnych. Tworzymy zespół, który wytyczył nowe trendy i kierunek, którym próbuje zmierzać nasza konkurencja. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, wczytania się w szczegóły specyfikacji produktów – sami Państwo zobaczą, że nasze produkty są najwyższej jakości, a produkty konkurencji próbują jedynie nieudolnie je naśladować.

Wszystkie produkty wykonujemy ze stali kwasoodpornej w klasie 0H18N9. Stal kwasoodporna jest obojętna na działanie kwasów, soli, zasad oraz ług. Efektem finalnym jest najwyższa jakość oferowanych produktów, na które udzielamy dożywotniej gwarancji!

DLACZEGO MY?

CZAS
REALIZACJI

DOŻYWOTNIA
GWARANCJA

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ
WYKONANIA

GALERIA NASZYCH PRODUKTÓW

zobacz zdjęcia